Magazyn “Czerwona Szpilka” Partnerem Medialnym Forum Ekonomicznego

Forum Ekonomiczne  jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, a także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego daje szansę zastępowania  stereotypy faktami, a opinie kształtować na podstawie wymiany poglądów.

Tegoroczne XXX Forum będzie dyskutować pod hasłem „Europa w poszukiwaniu przywództwa” nasz Magazyn „Czerwona Szpilka”jest Patronem Medialnym.

Weźmiemy udział w debatach poświęconych sprawom równouprawnienia, cyber bezpieczeństwu, ochronie środowiska i innych. Uczestnicy Forum otrzymają  przygotowany specjalnie dla nich numer naszego Magazynu.  Między artykułami o bezpieczeństwie w e-commerce, oczyszczaniu powietrza znajdzie się także temat numeru „ Kobieta XXI wieku”.

Relację z Forum opublikujemy w kolejnym numerze a na bieżąco będziemy zamieszczać relacje w wydaniu cyfrowym Magazynu Czerwona Szpilka i na profilach Akademii Kobiet Skutecznych.

Like this article?

Share
Share

Leave a comment