Akademia XXI – tego nie nauczyłaś się w szkole.

Kobiety wchodzące w dorosłe życie, zderzają się ze schematami, które wywołują poczucie stłamszenia i ograniczenia. Wszech powtarzane: „kobiecie nie wypada”, „kobieta powinna” wyznacza im miejsca i role, zadania i obszar odpowiedzialności. A one w swojej różnorodności, próbują znaleźć własną drogę, są skuteczne w działaniu, wytrwałe w dążeniu do celu i otwarte na życie. Mają własne zdanie i głośno wyrażają swoje opinie.
Wyzwania jakie stoją przed nimi – wymagają od nich mądrej pewności swojej wartości i umiejętnego budowania relacji z ludźmi. Potrzebują odpowiednich narzędzi do wyjścia poza istniejące stereotypy i przezwyciężania ich zarówno w przestrzeni prywatnej i publicznej. Wychodząc naprzeciw tej sytuacji, Akademia Kobiet Skutecznych opracowała program edukacyjno – rozwojowy pod nazwą „Akademia XXI”, którym chce przygotować kobiety do wyzwań jakie stawia przed nimi obecne społeczeństwo. 

Program jest skierowany do współczesnych kobiet, które chcą  realizować swoje powołania i marzenia. Ma na celu nauczyć ich rozwijać charakter, dbać o swój wizerunek, przełamywać stereotypy i utarte schematy. Uczestniczki będą mogły poznać narzędzia i techniki pomocne w pracy nad sobą i swoimi nawykami. 

Program trwa 4 semestry. Zajęcia odbywać się będą w formie sesji w  Warszawie, warsztatów wyjazdowych w Polsce i zagranicą, praktyk w korporacjach, urzędach i prywatnych firmach. Uczestniczki objęte będą indywidualnym programem mentoringu. Prowadzącymi zajęcia będą doświadczeni trenerzy, eksperci, uznane autorytety, socjolodzy, psycholodzy, praktycy biznesu. 

Do „Akademii XXI” zapraszamy  Panie, między dwudziestym pierwszym a dwudziestym szóstym rokiem życia. Jesteście studentkami, zaczynacie kariery zawodowe – w Akademii XXI miedzy innymi przygotujecie się do rozmów rekrutacyjnych, odbędziecie praktyki w różnych firmach, poznacie zasady biznesowego i towarzyskiego savoir-vivre co pozwoli Wam poczuć się pewnie w każdej sytuacji. Poznacie wielu ciekawych ludzi, którzy podzielą się z Wami  swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą. 

Jeżeli jesteś zainteresowana – wejdź na stronę www.akademiakobietskutecznych.pl/akademiaxxi 

Like this article?

Share
Share

Leave a comment