Psychonumerologia w biznesie

Z jakiej wiedzy i narzędzi warto skorzystać, aby Twój biznes rozwijał się prężnie zgodnie z Twoimi pragnieniami i naturalnym potencjałem?

Psychonumerolgia to kompilacja narzędzi psychologicznych, duchowych i ezoterycznych, która pozwala w sposób mądry i optymalny kreować Twoją przestrzeń zawodową. Wybór branży, w której rozwijasz swój biznes, relacje biznesowe, zasoby intelektualne i materialne, kompetencje miękkie i twarde to tylko niektóre elementy, którym należy się wnikliwie przyjrzeć i ewentualnie oczyścić negatywne wzorce, niekorzystne energie, które mogą sabotować Twój sukces. 

Trzeba zaznaczyć, że sfera biznesowa nie jest odrębną przestrzenią, w której możesz swobodnie funkcjonować odcinając się od swojej mapy uwarunkowań zapisanej w twojej podświadomości. To w jaki sposób kreujesz swoją ścieżkę kariery jest zależne od wzorców, których możesz nie być świadomy, a które można zdiagnozować i uzdrowić dzięki psychonumerologii. Skala realizowanej misji życiowej, poziom satysfakcji finansowej, poczucie bezpieczeństwa i wsparcia – to wszystko w dużym stopniu związane jest z poczuciem własnej wartości, poczuciem zasługiwania, wzorców płynących z linii przodków nawet od wielu pokoleń. Psychonumerologia zapewnia szczegółową diagnozę tychże elementów i wielu innych aspektów, które mogą stanowić blokadę w osiąganiu sukcesów biznesowych.    

W pierwszej kolejności warto zacząć od wnikliwego zapoznania się z własnym profilem osobowościowym. Twoja „cyfrowa” mapa – inaczej portret numerologiczny – zawiera ogrom informacji o twoim potencjale, mocnych i słabych aspektach osobowościowych, blokadach w podświadomości na szczęście i sukces w rozmaitych obszarach życiowych. Zanim zaczniesz badać i „ustawiać” energetycznie swój biznes, powinieneś poznać samego siebie i upewnić się, że uwolniłeś się od sabotujących wzorców i programów uniemożliwiających wykorzystywanie Twojego potencjału w pełnym wymiarze.

Twój portret numerologiczny ujawni Ci, jakie kryteria muszą być spełnione, abyś mógł w sposób naturalny i bez zbędnego wysiłku wykorzystywać swoje talenty i osiągać coraz wyższy poziom satysfakcji.
Pomoże odpowiedzieć Ci na pytania:
Czy potrzebujesz interakcji z drugim człowiekiem, aby zaktywizować swoją kreatywność?
Czy raczej w odosobnieniu i ograniczeniu bodźców zewnętrznych masz najlepszy dostęp do swoich wewnętrznych zasobów?
Czy i w jakim stopniu motywuje Cię do zwiększonego wysiłku i pokonywania trudności akceptacja i docenienie z zewnątrz?
Na ile jest silny i stabilny twój wewnętrzny autorytet?
Jaka jest twoja świadomość wewnętrznych zasobów i w jakim procencie w nich korzystasz?
Jaka jest twoja relacja z pieniądzem? Jakie masz zapisane przekonania w podświadomości na temat bogactwa i prosperity?

Wszystkie te elementy powinny być uzdrowione i zharmonizowane, aby to co tworzysz – w tym twój biznes – było również zdrowe, zbudowane na solidnych fundamentach, z perspektywami na przyszłość. 

Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie twojego biznesu pod względem nazwy firmy. Kryje się w niej wiele informacji dotyczących między innymi: kompatybilności wibracyjnej pomiędzy główną nazwą, a branżą, w której działasz; faz rozwoju twojej firmy – jakie wyzwania czekają cię na ścieżce rozwoju twojego biznesu; jakich klientów i kontrahentów będziesz podświadomie przyciągał do swojej sfery pracy. Na przykład, jeśli twoja firma zajmuje się branżą odzieżową, modową, wizerunkiem, eventami, to świetną wibracją wspomagającą rozwój twojego biznesu będzie 3-ka. 3-ka symbolizuje artystyczną wizję świata, kreatywność, spontaniczne nawiązywanie relacji międzyludzkich, połączenie zabawy i pracy. Całkowita nazwa twojej firmy rozbita jest na poszczególne litery, do których przyporządkowane są wartości cyfrowe. Wszystko jest zsumowane aż do uzyskania liczby dwucyfrowej, którą z kolei redukuje się do pojedynczej cyfry.

Jeśli twoja firma zajmuje się nieruchomościami, branżą budowlaną to korzystną wibracją w nazwie będzie 4-ka lub 8-ka. Są to cyfry symbolizujące stabilność, dobre ugruntowanie, solidność, poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli zajmujesz się branżą edukacyjną lub terapeutyczną to korzystną wibracją dla twojej firmy będzie 2-ka i 6-ka. Te cyfry symbolizują prowadzenie, opiekę, nauczanie, rodzinną atmosferę, zaufanie.

Oprócz nazwy firmy, duże znaczenie ma także data rejestracji. Pod względem energetycznym są to narodziny firmy, a cyfra patronująca tej dacie ma wpływ na ścieżkę rozwoju firmy. 

Na podstawie nazwy firmy oblicza się tzw.: piramidę prognostyczną, dzięki której możemy poznać i  przygotować się na kolejne 4-letnie fazy rozwoju firmy i wpisane w nie sprzyjające okoliczności lub wyzwania, którym trzeba będzie sprostać.

Psychonumerologia odkrywa przed Tobą tajniki kreowania swojej ścieżki zawodowej zgodnie z twoimi prawdziwymi pragnieniami i wpisanym naturalnym potencjałem. Energetyczne uporządkowanie swojego wnętrza i podejmowanie decyzji w zgodzie z własną intuicją jest kluczem do osiągania coraz większego komfortu życiowego. 

Like this article?

Share
Share

Leave a comment