Premiera książki „Najlepsze o sobie. Zwierzenia Kobiet Skutecznych”

24 listopada 2022 w gościnnym Hotelu Arche odbyła się uroczysta premiera książki Najlepsze o sobie. Zwierzenia Kobiet Skutecznych” i zwieńczenie programu o tym samym tytule.

Na czym polega projekt?

Wydajemy książkę i cały nakład książki przekazany jest na cele charytatywne. Na rzecz oranizacji niosącej pooc. W 2021 wspieraliśy Fundację Cukierkowo, opiekujacej się dziećmi z cukrzyą typu I.

Wyszukujemy i zapraszamy do współpracy wyjątkowe kobiety. Ich udział w książce pomoże nam wesprzeć niesamowite kobiety z Fundacji Cukierkowo.

Panie które wyróżniają się swoją działalnością, skutecznością i osiągnieciami w różnych dziedzinach, branżach i zawodach zapraszamy do zostania współautorką i bohaterką książki „NAJLEPSZE O SOBIE. ZWIERZENIA KOBIET SKUTECZNYCH”.  Cały nakład książki „NAJLEPSZE O SOBIE. ZWIERZENIA KOBIET SKUTECZNYCH” jest przekazywany na cele charytatywne.

W ten sposób powstanie łańcuch wsparcia – kobiety – kobietom.

„Najlepsze o sobie. Z wierzenia kobiet skutecznych” to  wyjątkowa książka, która powstała aby nieść inspirację i motywację do działania i podejmowania wyzwań, w tych trudnych czasach kryzysów, wojen i chorób.

Niech więc słowa wypowiedziane przez Bohaterki książki staną się inspiracją, zachęca i pomogą ruszyć w kierunku celu i spełnionych marzeń.

Praca nad pierwszym wydaniem książką trwała kilka miesięcy. Zaczęliśmy ją w strachu przed wojną, z poczucia solidarności z jej ofiarami. Dzisiaj, przygotowujemy drugą edycję, wojna stała się trudnym tłem naszego życia i choć żyjemy w pokoju i normalnie, to kryzysy ostatnich lat ciągle w nas traumatycznie tkwią. Bohaterki książki także się z nimi zmagają.

Wierzymy, że czytając historie drogi do sukcesu, trudów łączenia macierzyństwa z prowadzeniem firmy czy pracą na etat,  znajdziecie inspiracje i wsparcie, odnajdziecie swoje ścieżki i rozterki.

Dla naszych bohaterek nie ma granic, żyją i mieszkają czasem na dwóch kontynentach, nie ma dla nich szklanych sufitów i branż tylko dla mężczyzn, wyzwań którym nie stawiły by czoła. Żadna z nich nie mówi że było czy jest ciężko, za to każda koncentruje się na tym że ma poczucie sprawczego działania, robienia rzeczy ważnych, dla siebie, dla swoje rodziny, społeczności, kraju czy świata. Niech każda z nich stanie się inspiracją i wzorcem za którym można podążać

Bohaterki książki – kobiety skuteczne. Działają w różnych krajach, zawodach, branżach. Są różnego pochodzenia. Opowiadają swoje historie, dzielą się swoimi poglądami, przywołują wartości i zasady którymi się kierują.

Każda odpowiedź, każda wypowiedź jest pełna dobrej energii, która przenika czytającego. Inspiruje go do działania i podejmowania wyzwań, nawet tych których się boi.

Bohaterki książki – One nie boją się żądnych pytań ani odpowiedzi. Dzielą się swoją wrażliwością, spostrzeżeniami, marzeniami. Przyznają do upadków, z taka samą pasją mówią o nie zrealizowanych marzeniach jak i tych które właśnie stają się życiem. Dają nadzieję i wiarę we własne siły: jeśli ona mogła to ja też.

Uczą dzielić się swoim dobrem – dochód z książki w całości przeznaczony jest na rzecz Fundacji Cukierkowo.

Like this article?

Share
Share

Leave a comment