Vox Populi. Plebiscyt Skuteczna Kobieta Roku

Skuteczność nie jest jednorazowym aktem, lecz ciągłym procesem osiągania swoich celów. Jest stylem życia i gwarantem odnoszonych sukcesów. Nie jest dziełem przypadku ani łutem szczęścia. Każdy z nas jest w swoim zakresie skutecznym. Celem Fundacji Akademia Kobiet Skutecznych jest promowanie kobiet i ich sukcesów. Organizując Plebiscyt „Skuteczna Kobieta Roku” chcemy zainspirować i umocnić kobiety. Chcemy, aby poznając uczestniczki Plebiscytu, ich sylwetki i historie, pojawiła się myśl „Jak ona może – to ja też”. 

Plebiscyt „Skuteczna Kobieta Roku” wśród rankingów i plebiscytów wyróżnia się szczególnym sposobem wyboru Laureatek. Jedyną Kapitułą Plebiscytu są Internauci. Dzięki przystępności i otwartości, rywalizacja w Plebiscycie „Skuteczna Kobieta Roku” przyciąga różne grupy, środowiska i branże. Zgłaszane są w nim Panie różnych pozycji i zawodów – a wspólnym mianownikiem jest skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów, działania przynoszące wyniki, szacunek i uznanie zgłaszających i głosujących. Każdy poprzez stronę internetową może zgłosić swoją kandydatkę; każdy może oddać głos. W trzech edycjach Plebiscytu wzięło udział i oddało głos ponad 60 tysięcy Internautów. To prawdziwy Vox Populi.

Laureatkami zostają i otrzymują tytuł Skuteczna Kobieta Roku Panie, które zdobyły najwięcej głosów w swoich kategoriach. Co potwierdzone jest uroczystym wręczeniem statuetek. Sam udział w Plebiscycie jest nominacją do tytułu, co potwierdzone jest uroczyście wręczanym Aktem Nominacji. 

W trzech edycjach Plebiscytu „Skuteczna Kobieta Roku” ponad 100 kobiet wzięło udział w różnych kategoriach: Przedsiębiorczość, Działalność Społeczna, Publiczna i Artystyczna, Kultura, Sport, Edukacja, Nauka i Sztuka. 

Wśród nominowanych do tytułu i laureatek znalazły się między innymi: rektorki największych uczelni w kraju, właścicielki firm, malarki, sportowcy, działaczki społeczne, dyrektorki największych instytucji kulturalnych. 

Do  tegorocznej edycji Plebiscytu na Skuteczną Kobietę Roku 2022 zostały zgłoszone 32 Panie i oddano na nie ponad 25 000 głosów. Zwyciężczyniami w poszczególnych kategoriach zostały: Jadwiga Kimber w kategorii Kultura, Iwona Walentynowicz w kategorii Działalność Publiczna, Magdalena Rdest-Nowak w kategorii Działalność Społeczna, Karolina Gorzkowska w Kategorii Nauka oraz Agnieszka Jaroniec i Ewa Kumorek-Fedor w kategorii Przedsiębiorczość. 

Na wniosek Rady Programowej, za działania prorodzinne Fundacja Akademia Kobiet Skutecznych przyznała Urzędowi Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy statuetkę i tytuł  Urząd Przyjazny Rodzinie Roku 2022″. 

W dniu 11 lutego 2023 roku w gościnnym hotelu Arche Krakowska w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Plebiscytu Skuteczna Kobieta Roku 2022″. Galę uświetnił Energetyczny Show Tanga Argentyńskiego pary tanecznej Beata Maia Gellert i Łukasz Wiśniewski. 

Przed nami kolejna edycja. Zapraszamy Panie do udziału w Plebiscycie Skuteczna Kobieta Roku 2023”,  którego Finał odbędzie się w lutym przyszłego roku.

Do końca grudnia jest dużo czasu na rywalizację o tytuł i statuetkę, a zgłaszać kandydatki można już dzisiaj.

Like this article?

Share
Share

Leave a comment