Śniadania w Piazza Restaurante

Śniadanie 1. 23 kwietnia 2015 

Klub Kobiet Skutecznych  i firma FranklinCovey CEE zapraszają na śniadanie 23 kwietnia 2015, w godz. od 9:00 do 11:00 w restauracji Piazza Ristaurante, na Placu Unii Lubelskiej (City Shopping Center)

Program śniadania:

Wykład:  „Trzy filary życia kobiety: ja, rodzina, praca w oparciu o 7 nawyków skutecznego działania dr Stephena R. Coveya i 20 lat doświadczeń”,  prowadzi Iwona Kiwerska master trener i menadżer w firmie FranklinCovey CEE.

Warsztaty:  „Jak dodać sobie pewności siebie poprawnym wizerunkiem, jak go budować bez wielkiego wysiłku, dlaczego jest taki ważny w życiu i w korporacji” prowadzi Barbara Mietkowska, wieloletni redaktor naczelny magazyny Elle, redaktor naczelny portalu „Sophisti.pl”

Śniadanie 2. 28 maja 2015 

Klub Kobiet Skutecznych i firma Innovate&grow zapraszają na śniadanie i debatę

„Czy firmom i kobietom potrzebna jest polityka Gender Diversity?”  28 maja 2015 w godz. od 9:00 do 11:00 w restauracji Piazza Ristaurante, na Placu Unii Lubelskiej (City Shopping Center)

Świat i biznes dorasta do kobiecości. Firmy wydają pieniądze oraz prowadzą szereg działań  zachęcających kobiety do podjęcia pracy. I ciągle mówią że jest nas za mało. Trudno nie  postawić pytania – dlaczego? Czy chodzi tylko o poprawność polityczną i zachowania  szanujące równouprawnienie? A może jednak płeć ma znaczenie w pracy? Co powinny  zrobić firmy aby zachęcić kobiety do pracy? Co daje firmom awansowanie kobiet?

Wykład wprowadzający: „Dlaczego (nie)lubię pracować z kobietami”. Wykład poświęcony  różnicom w podejściu do realizacji celów i zadań w życiu zawodowym, które mogą stać się  zarzewiem konfliktu lub platformą do budowania synergii. Prowadzący: Piotr Bień – Partner w  szwajcarskiej firmie doradczej Innovate&grow. Executive Manager z ponad 20 letnim  doświadczeniem w franchise network development w Europie środ. – wsch.

Teza debaty: Korporacje, duże firmy i organizacje to dobre miejsce do kariery i pracy dla  kobiety. Jakie warunki musi spełniać firma, żeby można było nadać jej tytuł „Firma, która  uskrzydla kobiety” . Co możemy zrobić żeby nam się lepiej pracowało jako kobietom?

Like this article?

Share
Share

Leave a comment